• OLYMPIÁDA V RUSKOM JAZYKU

• Dňa 20. 1. 2022 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo - Olympiáda v ruskom jazyku. Zúčastnili sa ho žiaci 1. a 2. ročníka. Žiaci preukazali svoju šikovnosť a zručnosť v písomnej a ústnej časti. Na krajskom kole v online forme nás budú reprezentovať Olexandra Pysarenko - II. B, Prokopets Vadim - I. B, Prokopets Aton - I. B.

Želáme veľa úspechov v ďalšom kole.

• RUSKÉ SLOVO

• RUSKÉ SLOVO - súťaž v prednese ruskej poézie, prózy a spev

Dňa 17. 1. 2022 sa na našej škole konala súťaž  Ruské slovo na tému V mire skazok - Svet rozprávok. Olexandra Pysarenko z II. B nás bude reprezentovať na KK. Blahoželáme a želáme veľa úspechov v ďalšom kole.

• OKRESNÉ KOLO OLYMPIÁDY V ANGLICKOM JAZYKU

• Dňa 13.1. sa uskutočnilo okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku, ktoré sa v tomto roku konalo v online priestore. Naši žiaci dosiahli skvelé výsledky.
            V kategórii 2A si Timotej Farbár (I.A) vybojoval 2. miesto a v kategórii 2B sa Peter Dremmel (IV.B) umiestnil na  3. mieste.

Olympionikom srdečne blahoželáme!

• Zúčastnili sme sa na celosvetovom podujatí #GlobalConnectionDay22

• 18. januára sme sa zúčastnili na celosvetovom podujatí #GlobalConnectionDay22. Stretnutie zorganizoval Mr Steve Sherman z Cape Town, Južná Afrika. Počas 9 hodín sa spojili učitelia a študenti z 37 krajín sveta. Bolo pre nás veľkým potešením byť súčasťou tohto skvelého projektu a dozvedieť sa viac o živote a kultúre ľudí z celého sveta.

South Africa, Tunisia, Egypt, Austria, United Kingdom, México, Tunisia, Syria, England, Malaysia, Slovakia, USA, Bangladesh, Hungary, Philippines, Saudi Arabia, Vietnam, France, India, Spain, Taiwan, Pakistan, Ireland, Bahrain, Laos, The Netherlands, Nigeria, Russia, Lesotho, Morocco, Brazil, Indonesia, Ukraine, Austria, Greece, Palestine, Turkey

#epasoami